اندر احوالات معروفیت رامین مهناز افشار رو می شناسی؟! این پدرشوهرشه!

مانی.ش ، طنز و کاریکاتور شفاف:

آقای "رامین" را حتما می شناسید! به بهانه اینکه اخیرا ایشان در گفت و گو با «صدا» گفته است: "اگر باز هم در همان شرایط مجددا مسئولیت معاونت مطبوعاتی را بر عهده بگیرم، این بار با قاطعیت بیشتری عمل خواهم کرد"؛ نگاهی داشتیم تا ببینیم دلیل معروفیت "محمد علی رامین" چیست؟!


دلیل اول: توقف دوستانه مطبوعات(!)

آقای رامین در حدود 13ماه حضورش به عنوان معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم؛ ۹ لغو امتیاز، ۱۵ توقیف و ۶۱ تذکر کتبی در کارنامه اش دارد، که رکوردی است خفن!

جالب است بدانید محمد علی رامین اخیرا گفته است: "اگر باز هم در همان شرایط مجددا مسئولیت معاونت مطبوعاتی را بر عهده بگیرم، این بار با قاطعیت بیشتری عمل خواهم کرد"

برای قاطعیت بیشتر(!) تنها چیزی که به ذهنمان می رسد این است که بایستی در ابتدا بصورت فله ای به مطبوعات مجوز انتشار دهند و سپس مسئولیت معاونت مطبوعاتی را به ایشان بسپارند! تا شاید ایشان بتواند با توقیف تعداد بیشتری مطبوعات، قاطعیت بیشتر(!) خود را به اثبات برساند!

البته ایشان در مصاحبه‌ای با روزنامه شرق، بستن روزنامه‌ها را یک دروغ بزرگ خواند و مدعی شد که برخوردی دوستانه با روزنامه‌نگاران داشته است. به هر حال امیدواریم اگر یک زمان دوباره صاحب مسئولیت شدند، این روند مهرورزانه(!) خود را ادامه ندهند! با اهالی رسانه نباید بیشتر از یک اندازه ای دوستانه برخورد کرد، خیال خام می کند و پررو می شود! اینقدر پررو که اگر به آنها بگویی "غلط کردی" ناراحت می شوند!
***
دلیل دوم: ادبیات دوستانه از نوع غلط کردی

همانطور که یادتان هست، در مهرماه سال 89 محمد علی رامین به یک مجری صدای جمهوری اسلامی در یک برنامه زنده، گفت: «شما غلط می‌کنید از قول من این اراجیف را می‌گویید.»؛ این اتفاق زمانی رخ داد که ایشان معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد بود!

در همین زمینه پیش بینی می شود اگر ایشان دوباره صاحب این پست شوند برای آنکه قاطعیت بیشتر(!) خود را نشان دهند اینبار خطاب به مجری خواهد گفت: «شما [...] می خوری از قول من این [...] را می گویی!» شاید هم به جای "میگویی" بگوید: «[...] می زنی!»

به هر حال توصیه می شود اگر یکوقت ایشان دوباره معاون مطبوعاتی شد و اگر دوباره برنامه زنده رادیویی یا تلویزیونی داشت، قبل از پخشش اطلاع رسانی شود تا در جمع خانواده این گفت و گو را گوش نکنیم! خوبیت نداره جلوی زن و بچه!    
***
دلیل سوم: پدرشوهر مهناز افشار

این روزها وقتی نام "محمد علی رامین" را در گوگل سرچ می زنیم؛ در صفحات اولیه نتایج، گوگل خبر از ازدواج "محمد امین رامین" و "مهناز افشار" را می دهد! اینطور که پیش می رود یحتمل در سال های آتی وقتی می پرسند: "محمد علی رامین کیه؟!" برخی جواب خواهند داد: "مهناز افشار رو می شناسی؟! این پدرشوهرشه!"

البته به نظر می رسد این اتفاق این روزها هم تا قسمتی افتاده باشد! یکی از سایت ها چندی پیش اینطور تیتر زده بود: "

پدر شوهر مهناز افشار "محمد علی رامین” در همایش دلواپسان!"

/ 0 نظر / 34 بازدید